Září 2010

The end but new start for me

26. září 2010 v 14:24 | PeTush
happynews.blog.cz

Nad tímhle článkem sem dlouho přemýšlela.Jestli to opravdu chci napsat a tím všechno tohle ukončit.:(A odpověd je ano chci ... Jak už napovídá název článku v překladu konec, ale nový začátek pro mě ... sem se rozhodla tento blog zrušit :( Strávila sem tady rok ... byl to úžasnej rok potkala sem tady skvělí lidičky se kterýma bych si ráda psala i dál ikdyž už né přes blog :(....Možná vás zajímá proč končím tak vám to vysvětlim .. Blog už mě netáhne jako dřív dřív mi přišlo ůžasný mít blog na kterej choděj lidi každej den hledat novinky s prominutim jak blbec a mít z toho co jen komentaře a většina lidí je nemyslí ani vážně :/ další důvod a asi hlavní proč končim je škola vim někdo může říct že jiný lidi to stíhaj ,ale já prostě ne chci trávit čas s míma kamarádama a né přijít domů ze školy a celej den bejt na netu ...:) víte nejhorší je že existujou jen dvě možnosti být tu naplno nebo tu nebýt vůbec :/ a já si vybrala tu druhou....mrzí mě že to tady zkončí ale na každym konci něco novho začíná :)
Takže mé dráhé affs smažte si mě !! Jestli by si chtěl někdo povídat se mnou dál tak buď email : happynews@seznam.cz nebo icq: 352526528 :) No a ještě vám řeknu že tenhle blog neruším jen zněj odcházím .... takže bude existovat dál pro případ že by mi někdy přeskočilo a chtěla sem se vrátit...:)
Kdyby se chtěl někdo na něco zeptat tak napište sem do komentářů a já vám i sem do komentářů odpovím...:)Budete mi chybět :) mám vás ráda PeTush

♥♥ The End ♥♥


:) sem tu zas

12. září 2010 v 14:38 | PeTush
happynews.blog.cz
Tak sem tady abych vám napsala moje rozhodnutí jenže já k žádnýmu nedospěla jestli zrušit nebo pokračovat :( a proto tu bude pozastaveno !! řekla bych tak za 14 dní +- než si to promyslim možná se vrátím dřív nevim :) takže affs nemažte si mě to že nebudu na tomhle blogu neznamená že vám nebudu psát komenty :) takže uvidíme se za pár dní :)

hlásím se

8. září 2010 v 18:26 | PeTush
happynews.blog.cz
No tak kde začít :).Teď ste si asi všimli že sem tu nebyla a důvod nechce se mi opravdu ikdyž sem na počítači prostě se mi vůbec nechce blog teď beru jako povinost než jako radost :-/ a vážně nevim co dělat mám stou chudí tady zkončit...
ale vim nebo si myslim že zachvilku bych si to vyčítala napadlo mě si dát třeba měsíc pauzu a zjistit jestli mě blog ještě baví ale myslim že pořád dojdu ke stejnýmu závěru :( já vážně nevim když zkončím tk stratím kontakt s lidmk který mi opravdu přirostli k srdíčku .. ale když to vemu tk tak ani Selena už mě nebaví tk jako dřív a nevim co to semnou je ale asi sem změnila postoj k tomu co je důležitý.. a viím že blog to neni ,ale teď jednu radostnou věc ještě nekončím teď ne uvídíme kdy a jak se rozhodnu ...

Obal k AYWR

5. září 2010 v 15:46 | PeTush |  Novinky,Zajímavosti

Notre Dame football game

5. září 2010 v 15:44 | PeTush |  Photo
Sel byla s Taylor na fotbale :)

"Nick Jonas Foto AYWR?

5. září 2010 v 15:39 | PeTush |  Novinky,Zajímavosti
Na internetu se spekuluje že ve scéně kdy v klipu létají fotky je na jedné i Nick Jonas :)
No já nevim moc poznat se to nedá :D

A Year Without Rain

4. září 2010 v 14:01 | PeTush |  Songy
A je tady klip :D je úžasnej :)
a tady máte ještě jeden točenej z druhý strany :D

Selena Gomez - A Year Without Rain - NEW PREVIEW

3. září 2010 v 17:05 | PeTush |  videa
Je tu dálší ukázka písničky já jí žeru :)
Jo a přečtěte si prosím tenhle článek :)

Stills k 'A Year Without Rain'

3. září 2010 v 17:03 | PeTush |  photoshoots

Mám tady stillsky k písničce ale nemám moc čas takže se mi to nechtěo ukládat tak sem to zkopírovala z blogu a dala zdroj :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

pomocte mi

3. září 2010 v 16:59 | PeTush
happynews.blog.cz
A je tu můj další proslov :).Čekala sem že devítka bude težká ale je to ještě horší než sem myslela už ten rozvrh je příšernej např ve středu máme od 7:05 do 15:20 a to je prostě hnus :(.Tenhle blog mám hodně ráda konečně sem začali i nějak tak chodit lidi a v srpnu to byl rok od jeho založení.Přemejšlela sem že snim zkončim ale protože přiznejme si jediny mí 3 zájmy jsou škola,tanec a kluci :D,ale nechci to tu opustit už jen kuli mím úžasným affs :) oni mi přirostli stašně k srdíčku hlavně nekteří nejvíc asi unlimited-miley a Nathaly :) ale i plno ostatních.Dokonce sem tu psala že bych vzala i spoluadminku ale to by tenhle blog už nebyl jen můj :D a nikdo neví jestli mě zase chytne blogová mánie ale přiznávám se že už   mě           nebaví jako dřív v říjnu mi bude 15 a už mě to prostě no nevim ještě si to promyslim :) a co myslíte vy co mám dělat ;) ?

1.září :D

1. září 2010 v 14:15 | PeTush
happynews.blog.cz
Tak první školní den máme všichni úspěšně za sebou :) já sem se na dnešek docela těšila,ale až se začnem učit změnim názor :D My se zejtra ještě neučíme daj nám teprv učebnice :) a budeme neco stehovat jen netusim co :D
No a teď k tomuhle blogu je jasný že na něj nebudu mít tolik času  jako o prázdninách to doufám chápete že škola a zvlášt devítka je pro mě důležitější napadlo mě najít spoluadminku ale nevim no :) takže netuším kolik času mi na blog zbyde ale budu se tady snažit bejt co nejvíc :)